PATCH TRANSFER BASKI TEKNİKLERİ

Patch Transfer Baskı

Bu ürün grubunda kristal camlardan ve alüminyumdan üretilmiş; çeşitli şekil, boyut ve renklerden oluşan materyaller kullanılarak desen elde edilmekte ve transfere hazır halde müşterilere sunulmaktadır. Patch Transfer Baskı zemine uygulanması transfer şeklinde gerçekleştirilir.

Patch Transfer Baskı Uygulama Şartları

Taş sayısına göre kalıplara dizilip daha sonra taşıyıcı banda aktarılır. Patch Transfer Baskı işlemi 150-160c derecede 10sn 3bar (hafif) basınç ile gerçekleştirilir. Daha sonra taşıma bandı soğukken taşlardan ayrılır.

Patch Transfer Baskı Nerelerde Kullanılır?

1.Gece kıyafetleri ve fantezi kumaşlarda
2.Çanta body ve diğer tekstil ürünlerinde
3.Hediyelik eşya ve promosyon ürünlerinde
4.Özel materyal düzeylerde
5.Hediyelik eşya ve promosyon ürünlerinde
6.Jean ve deri giyimde
7.Açık ve koyu zemin tüm tekstil ürünlerinde kullanılır

Her türlü kumaş üzerine uygulanabilen Patch Transfer Baskı firmamızca ağırlıklı olarak tişörtlerde ve kotlarda kullanılır. Patch Transfer Baskı grafik tasarımı bizzat firmamız içerisinde yapılır. Müşteriler tarafından verilen numuneler bire bir Patch Transfer Baskı yapılır. Patch Transfer Baskı Taş metal baskı ayrıca dizim yapılarak da verilebilmektedir. Taş metal baskı, metaldir ve her türlü kumaşa altındaki slikon sayesinde ısı yoluyla yapışabilir. Patch Transfer Baskı Dikme taşlar, süs taşları, zincir içine koyular taşlar, agraf içine koyulan taşlar, yapıştırma taş olarak da isimlendirilirler. Patch Transfer Baskı konusunda kendi sistemimiz ve son teknoloji kullanılarak uzman kadromuzla işleriniz zamanında teslim edilir.

 

TOP