TAŞ BASKI

TAŞ BASKI

Taş Baskı

Bu ürün grubunda kristal camlardan ve alüminyumdan üretilmiş; çeşitli şekil, boyut ve renklerden oluşan materyaller kullanılarak desen elde edilmekte ve transfere hazır halde müşterilere sunulmaktadır. Taş Baskı zemine uygulanması transfer şeklinde gerçekleştirilir.

Taş Baskı Uygulama Şartları
Taş sayısına göre kalıplara dizilip daha sonra taşıyıcı banda aktarılır. Taş Baskı işlemi 150-160c derecede 10sn 3bar (hafif) basınç ile gerçekleştirilir. Daha sonra taşıma bandı soğukken taşlardan ayrılır.

Taş Baskı Nerelerde Kullanılır?
1.Gece kıyafetleri ve fantezi kumaşlarda
2.Çanta body ve diğer tekstil ürünlerinde
3.Hediyelik eşya ve promosyon ürünlerinde
4.Özel materyal düzeylerde
5.Hediyelik eşya ve promosyon ürünlerinde
6.Jean ve deri giyimde
7.Açık ve koyu zemin tüm tekstil ürünlerinde kullanılır

Her türlü kumaş üzerine uygulanabilen Taş Baskı firmamızca ağırlıklı olarak tişörtlerde ve kotlarda kullanılır.Taş Baskı grafik tasarımı bizzat firmamız içerisinde yapılır. Müşteriler tarafından verilen numuneler bire bir Taş Baskı yapılır. Taş Baskı Taş metal baskı ayrıca dizim yapılarak da verilebilmektedir. Taş metal baskı, metaldir ve her türlü kumaşa altındaki silikon sayesinde ısı yoluyla yapışabilir. Taş Baskı Dikme taşlar, süs taşları, zincir içine koyulan taşlar, agraf içine koyulan taşlar, yapıştırma taş olarak da isimlendirilirler. Taş Baskı konusunda kendi sistemimiz ve son teknoloji kullanılarak uzman kadromuzla işleriniz zamanında teslim edilir. Firmamız sürekli yenilenen özgün taş dizayn kataloğuyla Taş Baskı sektörün vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır.

 

TOP