Firmamız, Şevval Tekstil Gıda Turizm San.Tic.Ltd.Şti. adı altında 2003 yılında İstanbul’ da imalat ve ihracat yapmak adına entegre tesis olarak kurulmuştur.
Tekstil sektöründe öncü ve köklü bir kuruluş olan Şevval Tekstil Gıda Turizm San.Tic.Ltd.Şti. aktif olarak yurt içi ve yurt dışı fuarlarında bulunarak, DİJİTAL BASKI ve EMPRİME BASKI sektöründe daima son teknolojiyi takip etmiştir.

Şevval Tekstil Gıda Turizm San.Tic.Ltd.Şti. olarak gece gündüz çift vardiyalı 7/24 çalışarak adet 5000 adet baskı üretim kapasitesine sahiptir.

KALİTE POLİTİKASI

Müşterilerimizin ürünlerimize karşı hızla artan ve sürekli değişen ihtiyaçlarını, bütün üretim proseslerinde sürekli iyileştirme çalışmaları yaparak yüksek verimlilik ve kaliteye ulaşmak.
- Teknolojik yeniliklere yatırım yaparak, rekabet gücümüzü ve pazar payımızı artırmak.
- Müşterilerimize hatasız üretim yaparak, zamanında teslimat yapmak.
- Sürekli Ar-Ge /Ür-Ge çalışmaları yaparak pazara yeni ürünler sunmak.
Yukarıdaki hedeflere ulaşmak için tüm süreçlerde sistematik ve planlı çalışmalar yapmak ve eğitim etkinlikleri düzenleyerek personelimizin sürekli gelişimini sağlamak.
Sektörü, büyüklüğü, yapısı ve olgunluk düzeyi ne olursa olsun bir kuruluşun, başarılı olmak için doğru bir yönetim sistemi kurması gerekmektedir.Kalite yönetim sistemi, kuruluşun mükemmellik yolunda ilerleyip ilerlemediklerini ölçerek yönetim sistemlerini geliştirmeleri konusunda onlara yardımcı olan pratik bir araç niteliği taşır; kuruluşların kuvvetli yönlerini ve iyileştirmeye açık alanlarını görmelerini sağlayarak onları çözümler üretmeleri konusunda teşvik eder.

TOP